• امروز شنبه بیست و چهارم آذر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

اخبار منتشر شده از ما در رسانه ها

دیرین دیرین

فراخوان ثبت نام طرح ساماندهی و ارتقای داوری مسابقات قرآن کریم

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

چارت جدید اداره کل اوقاف و امور خیریه استان ایلام اجرایی شد

چارت جدید اداره کل اوقاف و امور خیریه استان ایلام اجرایی شد

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان ایلام، گفت: چارت جدید اداره کل اوقاف و امور خیریه این استان به 2 معاونت و 3 اداره ارتقاء پیدا کرد.

 سه شنبه 30 آبان 1391   1785  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان ایلام، حجت الاسلام محمد کاروند مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان ایلام، در این باره اظهار کرد: بر اساس ساختار جدید سازمان اوقاف و امور خیریه، تحول اداری و ساماندهی نیروها، چارت جدید این اداره کل اجرایی شده است.
 
وی تصریح کرد: با تلاش و پیگیری های مستمر سازمان اوقاف و جذب نیروهای جدید به ویژه در دولت نهم و دهم، چارت جدید این اداره کل به 2 معاونت فرهنگی، اجتماعی و معاونت توسعه منابع و پشتیبانی، 3 ادراه شامل ادرات تحقیق، ثبتی و حقوقی، بهره برداری اقتصادی موقوفات و بقاع متبرکه ارتقاء پیدا کرده است.
 
حجت الاسلام کاروند با اشاره به اینکه در چارت جدید مجوز 6 دفتر نمایندگی اوقاف در سطح شهرستان ها و یک اداره در شهرستان ایلام  در دست اقدام است، افزود: دسترسی آسان واقفان شهرستان های تابعه برای انجام خدمات اداری، نظارت و کنترل طرح های عمرانی بقاع، جذب بیشتر مشارکت های مردمی در امر موقوفات و ترویج فرهنگ وقف در شهرستان های این استان از اهداف راه اندازی دفترهای نمایندگی شهرستان ها است.
 
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان ایلام، بیان کرد: نظارت براجرای صحیح نیات واقفان، اقدام و نظارت بر بقاع متبرکه، اماکن مذهبی و موسسات خیریه این استان، نظارت بر امر تبدیل بقاع متبرکه به قطب فرهنگی و ترویج فرهنگ وقف، نظارت بر جذب مشارکت های مردمی در امر وقف، برنامه ریزی و نظارت بر امر اعزام مبلغ در سطح استان، تهیه شناسنامه فنی  املاک و مستغلات موقوفات بقاع متبرکه و اماکن مذهبی از جمله وظایف این ادراه کل عنوان شده است.
 
وی یادآور شد: برنامه ریزی و نظارت بر حسن اجرای مسابقات قرآنی و فرهنگی در بقاع متبرکه، تهیه شجره نامه و نسب نامه اماکن متبرکه، برنامه ریزی و نظارت بر حسن اجرای برنامه های تبلیغ ، ترویج فرهنگ وقف و ایجاد وقف جدید ، بروز رسانی بانک جامع اطلاعات بقاع متبرکه و اماکن مذهبی از دیگر وظایف چارت جدید این اداره کل است.
 
پایان پیام/ 
 
 
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار