• امروز چهارشنبه هفنم اسفند 1398 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

آگهی مناقصه و مزایده اوقاف ایلام

اخبار منتشر شده از ما در رسانه ها

ماهنامه احسان ماندگار اوقاف ایلام

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

آزادی ۲ زندانی با کمک پویش آزادی زندانیان جرائم غیر عمد در ایلام

آزادی ۲ زندانی با کمک پویش آزادی زندانیان جرائم غیر عمد در ایلام

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان ایلام گفت: از محل کمک‌های جمع‌آوری‌شده پویش کمک به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد، ۲ زندانی در این استان هم‌زمان با دهه ولایت و عید سعید غدیر خم، آزاد می‌شوند.

 دوشنبه 28 مرداد 1398   59  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان ایلام به نقل از خبرگزاری شبستان حجت‌الاسلام «مرتضی عزیزی» اظهار کرد: هم‌زمان با عید سعید غدیر خم، 2 زندانی از محل کمک‌های مردمی و اجرای نیت واقفین خیراندیش آزاد خواهند شد.
وی بابیان اینکه این دو نفر زندانی یک نفر خانم و یک نفر آقا در زندان‌های دره شهر و ایلام است، یادآور شد: با کمک خیرین و واقفین خیراندیش بدهی این دو نفر از محل کمک‌های جمع‌آوری‌شده پرداخت‌شده و بر اساس برنامه‌ریزی انجام‌شده هم‌زمان با عید سعید غدیر خم به آغوش گرم خانواده بازخواهند گشت.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان ایلام یادآور شد: طرح آزادی زندانیان جرائم مالی غیر عمد در عید غدیر خم با حمایت خیرین نیکوکار، سازمان اوقاف و امور خیریه کشور و دیگر حمایت‌های مردمی برگزار می‌شود که هدف آن حمایت از خانواده‌های زندانیان نیازمند در سراسر کشور است.
وی تصریح کرد: این طرح شامل زندانیان متأهل و فاقد جرائم فساد اخلاقی، اعتیاد و جرائم مالی غیر عمد است و زندانیانی که مرتکب جرائم مالی غیر عمد تا مبلغ ۵۰ میلیون تومان شده و از سال ۱۳۹۰ در زندان به سر می‌برند، آزاد و به کانون گرم خانواده‌های خود بازخواهند گشت.
عزیزی، در پایان خاطرنشان کرد: به دنبال راه‌اندازی پویش آزادی زندانیان جرائم غیر عمد توسط سازمان اوقاف و امور خیریه کشور از محل اجرای نیت واقفان درمجموع ۲۸۰ زندانی جرائم غیر عمد در کشور آزاد می‌شوند که سهم استان ایلام 2 نفر زندانی بوده است.
پایان پیام
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار