• امروز دوشنبه بیستم مرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

دفتر حفظ و نشر آثار مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

اخبار منتشر شده از ما در رسانه ها

جمع آوری کمک های مردمی جهت امور خیریه

آگهی مناقصه و مزایده اوقاف ایلام

ماهنامه احسان ماندگار اوقاف ایلام

پویش آزادی زندانیان در عید غدیر

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

طرح آزادسازی جرائم غیر عمد در ایلام اجرا می‌شود/ رسانه‌های استان با اطلاع‌رسانی در این امر حسنه سهیم شوند

طرح آزادسازی جرائم غیر عمد در ایلام اجرا می‌شود/ رسانه‌های استان با اطلاع‌رسانی در این امر حسنه سهیم شوند

حجت‌الاسلام عزیزی بابیان اینکه در مرحله اول اجرای پویش آزادسازی زندانیان جرائم غیر عمد این سازمان ۲ نفر از زندانیان این استان آزاده شده‌اند، گفت: این طرح باهدف دست‌گیری از زندانیان نیازمند و بازگرداندن آرامش و امنیت به خانواده آنان اجرا می‌شود.

 چهارشنبه 22 آبان 1398   38  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان ایلام به نقل از خبرگزاری شبستان در ایلام ، مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان ایلام بابیان این مطلب، اظهار کرد: با تأکید ریاست محترم سازمان و اوقاف و امور خیریه کشور، مرحله دوم طرح آزادسازی زندانیان جرائم غیر عمد در ایام سالروز ولادت حضرت رسول اکرم (ص) و هفته وحدت برگزار می‌شود.
حجت‌الاسلام «مرتضی عزیزی» بابیان اینکه پویش آزادی زندانیان جرائم غیر عمد به همت اوقاف و امور خیریه کشور از محل نیت واقفان و کمک‌های مردمی در سراسر کشور برگزار می‌شود، تصریح کرد: این طرح در استان ایلام نیز بر اساس ظرفیت‌های استانی، مشارکت‌های مردمی و ظرفیت موقوفات و نیت واقفین خیراندیش در راستای آزادسازی زندانیان جرائم غیر عمد اجرا خواهد شد.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان ایلام با اشاره به اینکه این طرح به مناسبت ۱۷ ربیع‌الاول، سالروز میلاد حضرت رسول اکرم (ص) و هفته وحدت برگزار می‌شود، گفت: از همه واقفان و خیرین نیک‌اندیش دعوت می‌شود که در این امر حسنه شرکت نموده و زمینه برگشت زندانیان جرائم غیر عمد به آغوش خانواده در این ایام مبارک را فراهم کنند.
حجت‌الاسلام عزیزی، تصریح کرد: اقشار مختلف مردم و واقفان خیراندیش می‌توانند از طریق شماره کارت 8001‏‏‏-8001‏‏‏-2313‏‏‏-6280 و شماره‌حساب: 14005279337 و یا شماره شبا 540140040000014005279337IR ‏‏ بانک مسکن به نام سازمان اوقاف و امور خیریه ‏‏- حمایت از آزادی زندانیان کمک‌های خود را این امر حسنه اختصاص دهند.
وی بابیان اینکه رسانه‌ها نقش مهمی در راستای اطلاع‌رسانی مؤثر در این زمینه می‌توانند ایفا کنند، گفت: ظرفیت رسانه‌های استان اعم از خبرگزاری‌ها، سایت‌ها، مطبوعات و فضای مجازی و صداوسیمای استان ظرفیت بزرگی در راستای جمع‌آوری کمک‌های مردمی و خیرین به شمار می‌روند.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه ایلام در پایان خاطرنشان کرد: در مرحله اول اجرای طرح پویش آزادسازی زندانیان جرائم غیر عمد سازمان اوقاف و امور خیریه 2 نفر زندانی جرائم غیر عمد این استان از محل اجرای نیت واقفان آزاد شدند.
پایان پیام/د
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار