• امروز پنج شنبه شانزدهم مرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

دفتر حفظ و نشر آثار مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

اخبار منتشر شده از ما در رسانه ها

جمع آوری کمک های مردمی جهت امور خیریه

آگهی مناقصه و مزایده اوقاف ایلام

ماهنامه احسان ماندگار اوقاف ایلام

پویش آزادی زندانیان در عید غدیر

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

راه‌اندازی سیستم ویدیو کنفرانس در اداره کل اوقاف و امور خیریه ایلام

راه‌اندازی سیستم ویدیو کنفرانس در اداره کل اوقاف و امور خیریه ایلام

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان ایلام از راه‌اندازی سیستم ویدیو کنفرانس در محل اداره کل اوقاف و امور خیریه این استان به‌منظور بهره‌وری مناسب از وقت، اعتبارات مالی و نیروی انسانی خبر داد.

 سه شنبه 12 آذر 1398   58  0      

حجت‌الاسلام «مرتضی عزیزی» در گفت‌وگو با خبرنگار ما در این خصوص اظهار کرد: برای راه‌اندازی مجموعه سیستم ویدیو کنفرانس اعتباری بالغ بر 200 میلیون ریال هزینه شده است.
 
وی با اشاره به مزایای استفاده و استقرار سیستم ویدیو کنفرانس در محل این اداره کل، گفت: یکی از مهم‌ترین ویژگی یک کنفرانس ویدئویی، حذف مسافرت‌های شغلی و استفاده بهینه از زمان است و از طرف دیگر هزینه‌های رفت‌وآمد و مخارج جانبی ناشی از مسافرت‌های کارکنان با بهره‌گیری از این سیستم حذف می‌شود.
 
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان ایلام بابیان اینکه از دیگر مزایای این سیستم برگزاری دوره‌های آموزشی از راه دور برای کارکنان بدون جابجایی و مسافرت است، ابراز کرد: به‌طور قطع بهره‌گیری از فناوری‌هایی مانند سیستم ویدیو کنفرانس موجب کاهش هزینه‌های مجموعه‌های اداری ازجمله این اداره کل خواهد شد.
 
حجت‌الاسلام عزیزی بابیان اینکه این سیستم توانایی ارتباط زنده تصویری با سازمان اوقاف و امور خیریه کشور و ادار‌ات کل اوقاف و امور خیریه در سراسر کشور را دارد، گفت: از طریق این سیستم نیز همچنین می‌توان به‌طور همزمان ارتباط زنده تصویری و صوتی با چند اداره کل و یا سازمان برقرار کرد.
 
وی خاطرنشان کرد: کاهش فاصله‌ها و فراهم نمودن امکان حضور هم‌زمان در چندین مکان مختلف، حذف خطرات و مشکلات ناشی از مسافرت‌های شغلی، صرف جویی اقتصادی در هزینه‌های ایاب و ذهاب و صرف جویی در وقت را از مهم‌ترین مزایای استفاده از سیستم ویدیو کنفرانس برشمرد.

.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار