• امروز دوشنبه پنجم اسفند 1398 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

آگهی مناقصه و مزایده اوقاف ایلام

اخبار منتشر شده از ما در رسانه ها

ماهنامه احسان ماندگار اوقاف ایلام

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

بیانیه مدیر کل اوقاف ایلام به مناسبت شهادت سردار شهید قاسم سلیمانی

بیانیه مدیر کل اوقاف ایلام به مناسبت شهادت سردار شهید قاسم سلیمانی

خبری قلب های ما را فشرد و حلقه ی اشک را میهمان چشمانمان کرد خبر آسمانی شدن مالک اشتر زمان

 شنبه 14 دی 1398   41  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان ایلام ، مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان ایلام به مناسبت شهادت سردار سرافراز اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی و یارانش بیانیه ای به شرح زیر صادر نمود:
بسم رب الشهداء و الصدیقین
خبری قلب های ما را فشرد و حلقه ی اشک را میهمان چشمانمان کرد خبر آسمانی شدن مالک اشتر زمان ما ، خبر شهادت حاج قاسم عزیز ، سرداری که در ذهن دوستان و دشمنانش با ابهت و قابل ستایش بود.
در روزگاری که جهانیان وحشت زده و مبهوت از دیدن تصاویر کشتار بی رحمانه انسانهای بی گناه و پیشروی داعش در عراق و سوریه بودند حاج قاسم و مجاهدان راه خدا به میدان آمدند تا همگان ببینند و بفهمند نترسیدن از حزب شیطان و مجاهدت در راه خدا تنها راه عزت و سربلندی امت اسلام است.
این سردار شجاع ، آرامشی بود بر دل مردم ستمدیده که مورد تجاوز دست پروردگان شیطان بزرگ بودند. وجود حاج قاسم برای فرزندان شهداء و خانواده ی معظم ایشان قوت قلب بود و نگاه او ، کلام او و ابهت کم نظیرش لرزه بر اندام کفار و مایه ی آرامش و احساس غرور برای دوستان و انسانهای آزاده بود.
بی شک خداوند متعال به حرمت خون پاک این شهید و شهید ابو مهدی المهندس و همراهانشان برکاتی را به جبهه ی مقاومت و امت اسلامی تفضل خواهد کرد که شیطان بزرگ را از کرده خود سخت پشیمان خواهد کرد.
اینجانب کسب مقام عظمای شهادت را به روح مطهر این شهیدان تبریک گفته و فقدان ایشان را به امام زمان ارواحنا له الفداء ، مقام معظم رهبری ، خانواده معظم ایشان ، دوستان و آحاد امت اسلامی تسلیت عرض می نمایم.
مرتضی عزیزی
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان ایلام
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار