• امروز دوشنبه بیستم مرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

دفتر حفظ و نشر آثار مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

اخبار منتشر شده از ما در رسانه ها

جمع آوری کمک های مردمی جهت امور خیریه

آگهی مناقصه و مزایده اوقاف ایلام

ماهنامه احسان ماندگار اوقاف ایلام

پویش آزادی زندانیان در عید غدیر

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

نشست اعضای کارگروه اماکن مقدسه ستاد دهه فجر ایلام برگزار شد

نشست اعضای کارگروه اماکن مقدسه ستاد دهه فجر ایلام برگزار شد

نشست اعضای کارگروه اماکن مقدسه ستاد بزرگداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در اداره کل اوقاف و امور خیریه استان تشکیل شد

 دوشنبه 30 دی 1398   85  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان ایلام به نقل از خبرگزاری شبستان از ایلام، مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان در این نشست، اظهار کرد: با توجه به وقایع اخیر و شرایط کنونی منطقه باید نسبت به برگزاری هر چه باشکوه برنامه‌های گرامیداشت ایام‌الله دهه مبارک فجر اهتمام ویژه‌ای داشت.

حجت‌الاسلام «مرتضی عزیزی» تصریح کرد: دهه فجر انقلاب اسلامی همواره فرصتی مناسب و مغتنم برای تبیین و تشریح خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی و دستاوردهای ارزشمند این انقلاب الهی برای جامعه امروز بوده که باید قدردان آن بود.

وی افزود: انقلاب اسلامی ملت ایران حیات دوباره‌ای به ملت ایران به‌ویژه مستضعفان به ارمغان آورد و در واقع موجب احیا و حفظ کرامت انسانی برای ملت بزرگ ایران شد.

حجت الاسلام عزیزی با اشاره به‌پیش بینی ویژه‌برنامه‌های گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی در استان توسط این کارگروه، گفت: در ایام دهه فجر امسال برنامه‌های متنوع و مختلفی در جهت تکریم سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در سطح بقاع متبرکه استان خواهیم داشت.

وی برپایی خیمه‌های انقلاب، استقرار غرفه گفتمان انقلاب اسلامی با حضور کارشناسان مسائل سیاسی و مذهبی، برپایی نمایشگاه‌های عکس از دستاوردهای نظام در حوزه عمران بقاع و اماکن مقدسه و جشن‌های ویژه پیروزی انقلاب را از جمله برنامه‌های این کارگروه در ایام دهه فجر امسال عنوان کرد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه ایلام هدف از اجرای این برنامه‌ها را تکریم چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، همچنین تبیین گفتمان این نهضت الهی و بیان خدمات نظام برای ملت بزرگ ایران عنوان کرد.

در ادامه این نشست هر یک از اعضای کارگروه پیرامون برگزاری برنامه‌های ایام‌الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی بحث و تبادل‌نظر کردند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار