• امروز سه شنبه دوازدهم فروردین 1399 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

آگهی مناقصه و مزایده اوقاف ایلام

اخبار منتشر شده از ما در رسانه ها

ماهنامه احسان ماندگار اوقاف ایلام

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

برای حل مشکلات اقتصادی باید مجلسی قوی داشته باشیم

برای حل مشکلات اقتصادی باید مجلسی قوی داشته باشیم

مدیر کل اوقاف ایلام : لازمه داشتن مجلس قوی حضور حداکثری و انتخاب درست مردم است.

 پنج شنبه 17 بهمن 1398   38  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان ایلام ، حجه الاسلام مرتضی عزیزی مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان ایلام در باره ی اهمیت شرکت در انتخابات گفت: در نظام جمهوری اسلامی ایران مجلس به عنوان عصاره فضایل یک ملت از جایگاهی ویژه برخوردار و در رأس همه امور قرار دارد.
حجه الاسلام عزیزی بیان کرد :مجلس شورای اسلامی بازوی توانمند دستگاه های اجرایی کشور بوده و دولت تنها مجری قوانینی است که توسط مجلس به تصویب می رسد.
مدیر کل اوقاف ایلام افزود: در حقیقت نمایندگان مجلس با سیاستگذاری، جهت دهی و نظارت بر فرآیندهای مختلف اجرایی کشور, سرنوشت کشور و مردم را تعیین می کنند. 
وی با بیان اینکه شرکت در انتخابات و شناخت کاندیداى اصلح ، دو اصل مهم در انتخابات مجلس است افزود : برای حل مشکلات اقتصادی باید مجلسی قوی داشته باشیم که لازمه ی آن حضور حداکثری و انتخاب درست مردم است.
حجه الاسلام عزیزی مهمترین معیار های انتخاب کاندیدای اصلح را راستگوی ، تدین ، تخصص  ، مردمی بودن ، پایبندی به قانون و داشتن انگیزه برای خدمت به اقشار مردم به ویژه قشر مستضعف بیان کرد. 
 مدیر کل اوقاف ایلام در پایان اظهار کرد: به لطف بصیرت و دشمن شناسی مردم و با حضور پرشکوه ملت در پای صندوق های رأی در دوم اسفند ماه ، نقشه دشمنان در ایجاد مشکلات معیشتی نقش بر آب خواهدشد و ایران اسلامی اقتصاد بدون نفت و تبدیل شدن به قدرت برتر در اقتصاد جهان را تجربه خواهد نمود.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار