• امروز پنج شنبه شانزدهم مرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

دفتر حفظ و نشر آثار مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

اخبار منتشر شده از ما در رسانه ها

جمع آوری کمک های مردمی جهت امور خیریه

آگهی مناقصه و مزایده اوقاف ایلام

ماهنامه احسان ماندگار اوقاف ایلام

پویش آزادی زندانیان در عید غدیر

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

مراسم شب های قدر در بقاع متبرکه شاخص ایلام برگزار می شود

مراسم شب های قدر در بقاع متبرکه شاخص ایلام برگزار می شود

حجت الاسلام عزیزی گفت: مراسم شب های قدر با حفظ فاصله اجتماعی و رعایت پروتکل های بهداشتی در سطح ۵ بقعه متبرکه شاخص استان ایلام برگزار می شود.

 سه شنبه 23 اردیبهشت 1399   31  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان ایلام به نقل از خبرگزاری شبستان در ایلام ، مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان ایلام در باره ی برپایی مراسمات شب های قدر اظهار کرد: با هماهنگی های انجام شده و مطابق دستورالعمل های ابلاغی، مراسم احیاء شب های قدر در تعدادی از بقاع متبرکه استان ایلام برگزار می شود.
 
حجت الاسلام « مرتضی عزیزی» اظهار کرد: آستان مقدس امامزاده علی صالح (ع) مهران، امامزاده سید صلاح الدین محمد (ع) آبدانان، امامزاده سید سیف الدین (ع) دره شهر، امامزاده سید محمد عابد (ع) ملکشاهی و امامزاده سید عبدالله (ع) ایوان میزبان شب زنده داران و روزه داران عزیز ایلامی است.
وی با تاکید بر اینکه مراسم شب های قدر در فضای باز و خارج از شبستان امامزادگان با رعایت فاصله گذاری اجتماعی برگزار می شود، تصریح کرد: از روزه داران و شرکت کنندگان در این مراسم ها، در خواست می شود که حتما با خود زیر انداز، مهر و جانماز، قرآن و مفاتیح شخصی به همراه داشته باشند.
 
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان ایلام با اشاره به اینکه بر اساس دستورالعمل های ابلاغی و مصوبه ستاد مبارزه با کرونا این مراسم شب های قدر در اماکن متبرکه به صورت محدود و از ساعت ۲۳ تا ۱ بامداد برگزار می شود، گفت: سخنران مراسم شب بیست و سوم آستان امامزاده علی صالح (ع) حجت الاسلام و المسلمین کریمی تبار، نماییده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام است.
 
حجت الاسلام عزیزی با تاکید بر اینکه در راستای جلوگیری از شیوع کرونا تمامی افراد نیز باید دستورالعمل های بهداشتی را در این شب ها رعایت کنند، خاطرنشان کرد: هرگونه پذیرایی و توزیع نذورات در مراسم شب قدر در بقاع متبرکه ممنوع است و تمام افراد در محل برگزاری مراسم باید ماسک و دستکش به همراه داشته باشند.
 
 
پایان پیام/د
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار