• امروز دوشنبه یازدهم اسفند 1399 

اخبار سازمان اوقاف

حمایت سازمان اوقاف از پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکتری در حوزه وقف و امور خیریه

حمایت سازمان اوقاف از پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکتری در حوزه وقف و امور خیریه

مدیر کل اوقاف ایلام گفت: دانشجویان ارشد و دکتری اگر موضوع پایان نامه خود را با موضوعات وقف و امور خیریه قرار دهند از حمایت سازمان اوقاف و امور خیریه برخوردار می شوند.

 چهارشنبه 18 تیر 1399   105  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان ایلام حجه الاسلام مرتضی عزیزی مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان ایلام در خصوص حمایت از پایان نامه ه های دانشجویی گفت : سازمان اوقاف و امور خیریه در نظر دارد از پایان‌نامه و رساله دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری درزمینه موضوعات اعلام‌شده حمایت کرده و نسبت به تدوین آنها اقدام کند.

وی افزود: سازمان اوقاف و امور خیریه در راستای انجام رسالت و مأموریت‌های خود در نظر دارد از طریق راهکارهای علمی و کاربردی، حول محورهای مختلف به تحقیق و پژوهش بپردازد و بدین منظور از کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری دعوت می‌کند تا درزمینهٔ موضوعات اعلام‌شده به تدوین پایان‌نامه و رساله بپردازند.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان ایلام  با تشریح شرایط حمایت از پایان‌نامه تصریح کرد: این پایان‌نامه‌ها باید در راستای اهداف، مأموریت‌ها و سیاست‌های سازمان و در جهت رفع مسائل سازمان بوده و موضوعات مربوط به سازمان می‌بایست در جهت راه‌های جديد براي توسعه و حمايت و يا رفع معضلات عمومي مربوط به سازمان باشد.

وی گفت: پایان‌نامه‌های تهیه‌شده می‌بایست کاربردی بوده و قابلیت اجرایی شدن را دارا باشد و به‌دوراز کلی‌نگری‌ها بوده و بتواند نتايج دقيق و ملموسی ارائه نمايد و کلیه مراحل پایان‌نامه از انتخاب عنوان تا دفاع از پایان‌نامه و رساله را با هماهنگی سازمان انجام شده باشد.

انتهای پیام/
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر