• امروز سه شنبه هشتم مهر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

دفتر حفظ و نشر آثار مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

اخبار منتشر شده از ما در رسانه ها

جمع آوری کمک های مردمی جهت امور خیریه

آگهی مناقصه و مزایده اوقاف ایلام

ماهنامه احسان ماندگار اوقاف ایلام

پویش آزادی زندانیان در عید غدیر

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

اعلام نفرات برتر مسابقات قرآن کریم اوقاف ایلام مرحله شهرستانی

اعلام نفرات برتر مسابقات قرآن کریم اوقاف ایلام مرحله شهرستانی

چهل و سومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم مرحله شهرستانی در استان ایلام با اعلام نفرات برتر به پایان رسید

 دوشنبه 6 مرداد 1399   879  0      

  به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان ایلام : نفرات برتر چهل و سومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم شهرستانهای ایلام راه یافته به مرحله استانی به شرح زیر اعلام می گردد. 
 

نفرات برتر چهل و سومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم مرحله شهرستانی در استان ایلام
مرداد 1399

نفرات برتر مسابقات برادران

ردیف

نام

نام خانوادگی

شهرستان

رشته

1

علیرضا

آسا

ملکشاهی

اذان

2

مهدی

نورایی

ايلام

اذان

3

مهدی

خورانی

ايوان

اذان

4

سهیل

جعفرزاده

بدره

اذان

5

محمد مهدی

شیخ محمدی

ايلام

اذان

6

یاسین

فرجی

دره شهر

ترتیل

7

آرش

میرزاپور

دره شهر

ترتیل

8

سجاد

تارین

مهران

ترتیل

9

مالک

عبدی

ایلام

ترتیل

10

محمد

هوری

ایلام

ترتیل

11

امیرعلی

عباس زاده

ایلام

ترتیل

12

میلاد

کرمی

ایلام

ترتیل

13

حسن

فرخی مقدم

ملکشاهی

حفظ کل

14

علی

عباسی

ايلام

حفظ کل

15

عیسی

پناهی

ايوان

حفظ کل

16

عرفان

چراغی کهره

هلیلان

حفظ10

17

حسن

پناهی

دره شهر

حفظ10

18

پژمان

قنبر بیگی

دره شهر

حفظ20

19

فرشاد

شریف زادی

چرداول

حفظ20

20

جواد

نظری

ایلام

حفظ20

21

بهزاد

بسطامی

ايلام

حفظ20

22

امیرعلی

شهریار

ملکشاهی

قرائت

23

محمد جواد

خانی

ايلام

قرائت

24

میثم

خرمی

ايلام

قرائت

25

محمد باقر

رحمتی

ايلام

قرائت

26

حسن

زرگوشی

ايلام

قرائت

27

سید علی

موسوی

ايلام

قرائت

28

شهریار

نیازی

دره شهر

قرائت

29

محمد

شیری

سیروان

قرائت

30

مسعود

امامی

ایلام

قرائت

 

 

 

 

 

نفرات برتر مسابقات خواهران

ردیف

نام

نام خانوادگی

شهرستان

رشته

1

فاطمه

نوری

ايلام

ترتیل

2

مرضیه

پورتیمور

ايلام

ترتیل

3

زهرا

فتح الهی

ايلام

ترتیل

4

مریم

شفیعی

ايوان

ترتیل

5

فاطمه

یاسمی

ايوان

ترتیل

6

کبری

حسنوند

دره شهر

ترتیل

7

کبری

شفیع نیا

دره شهر

ترتیل

8

سیده پرگل

شمسی

دره شهر

ترتیل

9

زهرا

میرشکاری

دهلران

ترتیل

10

ام کلثوم

آیینی

دهلران

ترتیل

11

زهرا

ابدالی

ايلام

حفظ کل

12

ناهید

شیرزادی

ايلام

حفظ کل

13

الهام

خدایی

دره شهر

حفظ کل

14

سیده سمیره

حسینی

دره شهر

حفظ کل

15

بتول

زارعی

دره شهر

حفظ10

16

بهنوش

آرمیون

ايلام

حفظ10

17

زینب

اکبری

ايلام

حفظ10

18

مریم

سبزی

ايلام

حفظ10

19

معصومه

بیگ محمدی

ايلام

حفظ10

20

صدیقه

میرزایی پور

دره شهر

حفظ10

21

معصومه

دیم کار

چرداول

حفظ10

22

فاطمه

محسن زاده

ايلام

حفظ20

23
 
زهرا
 
آرتا
 
ايلام
حفظ20
 

24

سمیه

عبدالهی

ايوان

حفظ20

25

سیده زهرا

رحیمی

دره شهر

حفظ20

26

سیده مرضیه

حسینی

دره شهر

حفظ20

27

کبری

عموزاده

دره شهر

حفظ20

28

زاهده

شریف زادی

چرداول

حفظ20

29

         خدیجه
شاکری

مهران

 
حفظ20

30

فاطمه

رستمی

مهران

حفظ5

31

حميده

نوری

مهران

حفظ5

32

فاطمه

احمدی

ايلام

حفظ5

33

الهام

چهره

ايلام

حفظ5

34

فاطمه

گوهری

ايلام

حفظ5

35

زهرا

یعقوبی

ايلام

حفظ5

36

شهناز

تنهایی

ايوان

حفظ5

37

اکرم

ولی زاده

دره شهر

حفظ5

38

معصومه

سلیمان نژاد

دهلران

حفظ5

39

مائده

شریف زادی

چرداول

حفظ5

 
40
 
معصومه
حسینی
 
 
آبدانان
 
حفظ5

41

یکتا

صمدی نیا

ایلام

قرائت

42

زهرا

باقرآبادی

ايلام

قرائت

42

حنا

رحمتی

ايلام

قرائت

44

کوثرالسادات

موسوی

ايلام

قرائت

45

زهرا

فتاحی پور

دهلران

قرائت

46
 افتخار
عینی

  آبدانان
قرائت

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار